Aanmelden

Schoolvakanties

​​​

Vakantieregeling

De vakantieperiodes worden in principe collectief vastgesteld​ voor alle Agorascholen. Daarbij wordt geprobeerd zo goed mogelijk aan te sluiten bij het voortgezet onderwijs. Verlof buiten deze periodes dient u op de eigen school aan te vragen en kan alleen worden toegewezen als het voldoet aan het Protocol Leerplicht primair onderwijs van de gemeente Zaanstad, danwel Oostzaan of Wormerland.

Naast de algemeen geldende schoolvakanties, kunnen scholen zelf een aantal vrije (mid)dagen inplannen. Voor de juiste data kunt u de website van de school raadplegen.

 
Vakanties 2016-2017​eerste dag​laatste dag
​Herfstvakantie​15-10-2016​23-10-2016
​Kerstvakantie​24-12-2016​08-01-2017
​Voorjaarsvakantie​18-02-2017​26-02-2017
​Paasvakantie​14-04-2017​17-04-2017
​Koningsdag​27-04-2017​27-04-2017
​Meivakantie​22-04-2017​30-04-2016
Hemelvaartsdag​25-05-2017​25-05-2017
​Pinkstervakantie​03-06-2017​05-06-2017
​Zomervakantie​22-07-2017​03-09-2017

 

Vakanties 2017-2018eerste daglaatste dag
Herfstvakantie21-10-201729-10-2017
Kerstvakantie23-12-20177-01-2018
Voorjaarsvakantie24-02-201804-03-2018
Paasvakantie31-03-201802-04-2018
Koningsdag27-04-201827-04-2018
Meivakantie28-04-201806-05-2018
Hemelvaartsdag10-05-201810-05-2018
Pinkstervakantie19-05-201821-05-2018
Zomervakantie21-07-201802-09-2018